Home

DZIEŃ DZIECKA 1 CZERWIEC 2024

Na Dzień Dziecka ślemy Wam życzenia. Dziś się wszystko w lepsze zmienia. Lepsza staje się rodzinka i weselsza twoja minka. Kolorowa tak jak wiosna i tę radość w niej pozostaw!  

PAKIET KARDIOLOGICZNY

Choroby serca i naczyń są najczęstszymi chorobami występującymi wśród Polaków. Aż 30% polskiej populacji choruje na nadciśnienie. Niezwykle ważne jest zatem jak najwcześniejsze wykrywanie chorób układu krążenia i ich profilaktyka.  Wiele z tych chorób rozwija się powoli przez wiele lat, a pierwsze objawy mogą pojawiać sie dopiero wtedy, gdy choroba jest już zaawansowana. Centrum Medyczne DIAMED w trosce o swoich pacjentów przygotowało pakiet kardiologiczny. Pamiętajmy, że lepiej zapobiegać niż leczyć! 

PAKIET ENDOKRYNOLOGICZNY

Nieprawidłowy poziom hormonów tarczycy w organizmie może prowadzić do takich chorób, jak: nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy oraz innych schorzeń takich jak np. otyłość. Dzięki wcześnie zdiagnozowanej chorobie można ograniczyć groźne dla zdrowia następstwa.

WIELKANOC 2024 - ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych  najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów. życzy Personel Centrum Medycznego Diamed