Home

GABINET OKULISTYCZNY DLA DZIECI I DOROSŁYCH

W czerwcu 2016 roku zainstalowaliśmy nowy unit okulistyczny wyposażony w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny: autorefraktokeratometr  z tonometrem firmy Nidek, lampę szczelinową firmy Topcon, rzutnik optotypów, kasetę szkieł próbnych oraz inne urządzenia do diagnostyki chorób oczu dzieci i dorosłych. 

Przyjmujemy Pacjentów z Unii Europejskiej

Przyjmujemy pacjentów ubezpieczonych w UE/EFTA, posiadających kartę EKUZ z aktualnym poświadczeniem potwierdzającym prawo do świadczeń zdrowotnych na terenie naszego kraju, a także pacjentów posiadających Kartę Polaka.

Światowe Dni Młodzieży 2016

W związku z zawarciem polisy ubezpieczeniowej przez Archidiecezję Krakowską z firmą  PZU S.A. w dniach od 15.07.2016 r. do 06.08.2016 r. będziemy przyjmować zarejestrowanych uczestników Światowych Dni Młodzieży, czyli osoby posiadające identyfikator pielgrzyma.

Nominacja dla Centrum Medycznego DIAMED

Miło nam poinformować, iż decyzją Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl oraz Zarządu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług Centrum Medyczne DIAMED Sp. z o.o. zostało nominowane do otrzymania Certyfikatu "Rzetelni w Ochronie Zdrowia", Nagrody "Lider Polskiego Lecznictwa" oraz Nagrody Specjalnej "Diamentu" w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki".

Pakiet kardiologiczny - w trosce o Twoje serce

Choroby serca i naczyń są najczęstszymi chorobami występującymi wśród Polaków. Aż 30% polskiej populacji choruje na nadciśnienie. Niezwykle ważne jest zatem jak najwcześniejsze wykrywanie chorób układu krążenia i ich profilaktyka.  Wiele z tych chorób rozwija się powoli przez wiele lat, a pierwsze objawy mogą pojawiać sie dopiero wtedy, gdy choroba jest już zaawansowana. Centrum Medyczne DIAMED w trosce o swoich pacjentów przygotowało pakiet kardiologiczny. Pamiętajmy, że lepiej zapobiegać niż leczyć!