Home

Pakiet kardiologiczny - w trosce o Twoje serce

Choroby serca i naczyń są najczęstszymi chorobami występującymi wśród Polaków. Aż 30% polskiej populacji choruje na nadciśnienie. Niezwykle ważne jest zatem jak najwcześniejsze wykrywanie chorób układu krążenia i ich profilaktyka.  Wiele z tych chorób rozwija się powoli przez wiele lat, a pierwsze objawy mogą pojawiać sie dopiero wtedy, gdy choroba jest już zaawansowana. Centrum Medyczne DIAMED w trosce o swoich pacjentów przygotowało pakiet kardiologiczny. Pamiętajmy, że lepiej zapobiegać niż leczyć! 

Karta Pacjenta CM Diamed

Wszystkim Pacjentom korzystającym z komercyjnych usług medycznych w naszych placówkach oferujemy Kartę Pacjenta CM DIAMED.  Karta Pacjenta upoważnia do otrzymania rabatu, w przypadku korzystania z usług medycznych świadczonych przez wszystkie placówki Przychodni Lekarskiej Diamed.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny w CM DIAMED

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż od dnia 1 czerwca 2016 r. Przychodnia Lekarska Diamed honoruje w swoich placówkach Kartę Dużej Rodziny. Jesteśmy przekonani, iż przystąpienie Przychodni Lekarskiej Diamed do programu spowoduje zwiększenie dostępności do odpłatnych usług medycznych świadczonych w naszej placówce. 

Dzień Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka najlepsze życzenia dla naszych najmłodszych Pacjentów.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21