Home

Karta Pacjenta CM Diamed

Wszystkim Pacjentom korzystającym z komercyjnych usług medycznych w naszych placówkach oferujemy Kartę Pacjenta CM DIAMED.  Karta Pacjenta upoważnia do otrzymania rabatu, w przypadku korzystania z usług medycznych świadczonych przez wszystkie placówki Przychodni Lekarskiej Diamed.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny w CM DIAMED

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż od dnia 1 czerwca 2016 r. Przychodnia Lekarska Diamed honoruje w swoich placówkach Kartę Dużej Rodziny. Jesteśmy przekonani, iż przystąpienie Przychodni Lekarskiej Diamed do programu spowoduje zwiększenie dostępności do odpłatnych usług medycznych świadczonych w naszej placówce. 

Dzień Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka najlepsze życzenia dla naszych najmłodszych Pacjentów.

Szkoła Rodzenia dla Rodziców

Zapraszamy do uczestnictwa w Szkole Rodzenia w Przychodni Lekarskiej Diamed. Nasza szkoła pomaga przyszłym rodzicom lepiej przygotować się do porodu i rodzicielstwa. Organizowane przez nas zajęcia mają na celu przekazanie praktycznych informacji, tak aby poród, a później opieka nad nowonarodzonym dzieckiem nie stanowiły dla Państwa źródła niepotrzebnego stresu.