Home

Szkoła Rodzenia dla Rodziców

Zapraszamy do uczestnictwa w Szkole Rodzenia w Przychodni Lekarskiej Diamed. Nasza szkoła pomaga przyszłym rodzicom lepiej przygotować się do porodu i rodzicielstwa. Organizowane przez nas zajęcia mają na celu przekazanie praktycznych informacji, tak aby poród, a później opieka nad nowonarodzonym dzieckiem nie stanowiły dla Państwa źródła niepotrzebnego stresu. 

W Przychodni Lekarskiej Diamed w Trąbkach pobrano krew od dawcy komórek macierzystych

W naszej placówce w Trąbkach 430, pobrano krew od jednej z pacjentek w celu wyodrębnienia komórek macierzystych. Jest to szczególny dar naszej pacjentki dla ciężko chorej osoby. Pobrany, z zachowaniem szczegółowej procedury, materiał został przekazany kurierowi i przesłany zagranicę gdzie zostanie wykorzystany dla ratowania zdrowia i życia potrzebującej chorej osoby. Serdecznie dziękujemy za poświęcenie i chęć niesienia pomocy innym.  

ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych, spokojnych i radosnych dni.

Certyfikat ISO 9001:2008

Miło nam poinformować, iż Centrum Medyczne DIAMED w Krakowie oraz Przychodnia Lekarska DIAMED w Trąbkach ponownie uzyskały Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2008.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21