O nas

 

         Nasze motto:

„O PRZEWAGI KONKURENCYJNE TRZEBA DBAĆ
INACZEJ PODLEGAJA NAŚLADOWNICTWU
I PO PEWNYM CZASIE STAJĄ SIĘ STANDARDEM”

Certyfikat ISO 9001:2008


Przychodnia Lekarska DIAMED Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność 1 stycznia 2000 roku, w Krakowie przy ul. Schweitzera 15 w wynajmowanych pomieszczeniach w jednym z osiedlowych pawilonów. Na niewielkiej powierzchni około 90 m. kw utworzono przychodnię podstawowej opieki zdrowotnej. Z bezpłatnych usług medycznych, udzielanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ), oraz świadczeń komercyjnych korzystali mieszkańcy osiedla Rżąka i okolic. Skromne warunki lokalowe, zwiększająca się liczba przyjmowanych pacjentów oraz rosnące zapotrzebowanie na usługi medyczne skłoniły zarząd spółki do podjęcia decyzji o budowie nowej siedziby. W grudniu 2010 roku rozpoczęliśmy budowę, a już w styczniu 2012 roku zakończyliśmy inwestycję i oddaliśmy do użytku nowoczesny i doskonale wyposażony budynek przy ul. Schweitzera 7 w Krakowie. W budynku na łącznej powierzchni około 750 m. kw. utworzono Centrum Medyczne Diamed (CMD). W budynku znalazły swoją siedzibę Przychodnia Lekarska Diamed, Apteka, Laboratorium Diagnostyczne Diagnoza,  Rehabilitacja medyczna, Pracownia Cyfrowej Diagnostyki Obrazowej RTG i USG, Poradnie Secjalistyczne, Poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Poradnia Medycyny Pracy i wiele innych. Naszym celem jest stworzenie Centrum Medycznego świadczącego jak najszerszy zakres usług medycznych i badań diagnostycznych dla naszych pacjentów.

Jako pierwsi w Małopolsce wprowadziliśmy nowoczesny zintegrowany system informatyczny. Dzięki nowej formie zarządzania nasi pacjenci mają możliwość telefonicznej rejestracji do lekarza, na badania diagnostyczne, szczepienia profilaktyczne, a także mogą zgłaszać potrzebę wypisania recept na przewlekle przyjmowane leki.

Stworzyliśmy nowoczesny, przyjazny pacjentom, system sprawowania opieki medycznej. Dostęp do pełnego panelu badań diagnostycznych pozwala skrócić czas niezbędny do postawienia diagnozy i wdrożenia właściwego leczenia. Personel medyczny poza kompleksową opieką nad chorymi, kładzie duży nacisk na profilaktykę oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Prowadzimy liczne programy wczesnego wykrywania wielu schorzeń takich jak: cukrzyca, choroby układu krążenia, osteoporoza, choroby płuc i wielu innych.

Zwracamy szczególną uwagę na miłą i życzliwą atmosferę w kontaktach z pacjentami. Służymy fachową radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych naszych pacjentów i nie tylko. Wykwalifikowany personel medyczny, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, iż pacjenci chętnie korzystają z naszej oferty.

ZOBACZ NASZE PLACÓWKI

  • Centrum Medyczne Diamed
    ul. Schweitzera 7, 30-695 Kraków
    tel. 12 371 19 00

 

  • Przychodnia Lekarska Diamed
    Trąbki 430, 32-020 Wieliczka
    tel.: 12 346 12 90  

trabki

Jest nam niezmiernie miło poinformować o otwarciu naszej nowej placówki medycznej w miejscowości Trąbki, bezpośrednio przy głównej drodze Wieliczka-Gdów. Przychodnia Lekarska Diamed w Trąbkach świadczyć będzie usługi medyczne dla mieszkańców gminy Biskupice i okolicznych miejscowości. Budynek, w którym mieści się przychodnia, jest w całości przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się ogólnodostępny parking z wydzielonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych oraz przystanek autobusowy.