Karta Dużej Rodziny w CM DIAMED

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż od dnia 1 czerwca 2016 r. Przychodnia Lekarska Diamed honoruje w swoich placówkach Kartę Dużej Rodziny. Jesteśmy przekonani, iż przystąpienie Przychodni Lekarskiej Diamed do programu spowoduje zwiększenie dostępności do odpłatnych usług medycznych świadczonych w naszej placówce.

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów leczniczych, instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych i wielu innych na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. 

W praktyce Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy korzystaniu np. z komercyjnych usług medycznych, zakupu jedzenia, kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Posiadanie Karty Dużej Rodziny obniża także koszty rachunków za usługi telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach.

  • Korzyści wynikające z posiadania Karty Dużej Rodziny w CM DIAMED

Rabat 10% na usługi medyczne

- Konsultacje specjalistyczne
- Badania RTG
- Badania USG
- Badania diagnostyczne
      - ECHO serca
      - Holter EKG
      - Próba wysiłkowa
      - Holter ABPM (Holter ciśnieniowy)
      - Spirometria
- Usługi medyczne wykonywane w Gabinecie Zabiegowym

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu Karta Dużej Rodziny.