Instrukcja dla użytkowników Elektronicznej Rejestracji Pacjenta

Serdecznie zachęcamy do korzystania z możliwości rejestracji na wizyty lekarskie za pośrednictwem Portalu Elektronicznej Rejestracji Pacjenta. Dzięki temu nowoczesnemu i funkcjonalnemu rozwiązaniu mogą Państwo zarejestrować się na wizytę do lekarza, zmienić jej termin, a także ją odwołać,  nie wychodząc z domu. System automatycznie potwierdzi dokonanie rejestracji na wizytę wysyłając e-mail, a dzień przed planowaną wizytą otrzymacie Państwo przypomnienie sms-em (opcja). Korzystanie z Portalu Elektronicznej Rejestracji Pacjenta jest bezpłatne, wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Aplikacja dostępna jest także z urządzeń mobilnych.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

1. W celu zarejestrowania się do lekarza należy założyć indywidualne konto w systemie

Ważne: Każdy pacjent musi posiadać własne konto z indywidualnym adresem mailowym.
Oznacza to, że jeśli chcą Państwo zarejestrować dziecko do lekarza przez internet musi ono posiadać własną skrzynkę mailową. Ze względu na obowiązujące przepisy, w szczególności dotyczące ochrony danych medycznych, jesteśmy obligowani do zapewnienia maksymalnej ochrony danych osobowych naszych pacjentów niezależnie od ich wieku. Z powyższych względów bezpieczeństwa nie dopuszcza się możliwości przesyłania informacji wrażliwych różnych pacjentów (w tym także dotyczących rejestracji na wizyty lekarskie dzieci) na jeden adres mailowy - można dokonać automatycznego przekierowania poczty z kont dzieci na skrzynkę pocztową rodzica.

Uwaga !!!
Dzieci oraz osoby nie posiadające numeru PESEL, do czasu jego nadania, nie mogą korzystać z rejestracji internetowej.

Jednocześnie informujemy, iż możliwość rejestracji internetowej jest udogodnieniem dla pacjentów, wprowadzonym przez CM Diamed i nie jest obowiązkowa.
Zawsze pacjent ma możliwość korzystania z rejestracji telefonicznej lub osobiście w recepcji.

2. Po założeniu konta na podany adres e-mail zostanie wysłany mail z potwierdzeniem i danymi do logowania (login i hasło).

3. Podczas pierwszego logowania należy użyć loginu i hasła wysłanego w mailu potwierdzającym założenie konta. Po zalogowaniu się pacjent zostanie poproszony o zmianę hasła na własne.

4. Po zalogowaniu się do konta można umówić się na wizytę do lekarza. Należy kliknąć Rejestracja, wybrać z listy Poradnię, a następnie termin wizyty wraz z lekarzem. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane na maila.

5. W zakładce Wizyty planowane będzie widoczna umówiona wizyta. Można ją odwołać lub zmienić jej termin.

Zapraszamy do korzystania z Elektronicznej Rejestracji Pacjenta i założenia konta
Informujemy, że e-rejestracja funkcjonuje codziennie od godziny 7.00 do 22.00