Szczepienia przeciwko Covid-19 w Przychodni Lekarskiej Diamed Sp. z o. o.

 

Szczepienia przeciwko Covid-19 w Przychodni Lekarskiej Diamed Sp. z o.o. będą realizowane w Punktach Szczepień w następujących lokalizacjach:

 

Przychodnia Lekarska Diamed                                Przychodnia Lekarska Diamed
30-695 Kraków, ul. Schweitzera 7                            32-020 Wieliczka, Trąbki 430

 

Proces rejestracji powszechnych szczepień Polaków przeciwko COVID-19 rozpocznie się prawdopodobnie w połowie stycznia 2021 r.

Celem strategicznym jest osiągnięcie poziomu zaszczepienia społeczeństwa umożliwiającego zapanowanie nad pandemią COVID-19 do końca 2021 roku, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Opracowanie szczepionek przeciw COVID-19, które są bezpieczne i skuteczne, to długo oczekiwany punkt zwrotny w walce z pandemią. Zmieniła ona życie Polaków, sposób pracy, edukację dzieci, ma negatywny wpływ na gospodarkę. Szczepionka jest ogromną szansą na uodpornienie społeczeństwa na zakażenie, zdobycie kontroli nad transmisją wirusa SARS-CoV-2. Jest nadzieją na powrót do normalności. Wdrożenie masowych szczepień, przy wysokim procencie osób zaszczepionych, spowoduje powrót do pełnej funkcjonalności służby zdrowia, podniesie efektywność i stabilizację gospodarczą, co wiąże się z szybkim i dynamicznym wzrostem PKB. To także powrót na stałe do trybu stacjonarnego nauczania, czyli do realizowania zadań edukacyjnych bez zakłóceń przez dzieci szkół podstawowych i średnich, a także studentów na uczelniach wyższych.

O szczegółach dotyczących rejestracji i realizacji szczepień przeciwko Covid-19 w Punktach szczepień Przychodni Lekarskiej Diamed Sp. z o.o. będziemy Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej.

 

To warto przeczytać!

Narodowy Program Szczepień przeciw Covid-19
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/narodowy-program-szczepien-przeciw-covid-19

Szczepienia przeciwko COVID-19 Pytania i odpowiedzi
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/pytania-i-odpowiedzi

Materiały informacyjne dla szpitali i pacjentów dotyczące szczepień przeciwko COVID-19
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-informacyjne-dla-szpitali-i-pacjentow-dotyczace-szczepien-przeciw-covid-19

Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/informacje